SPAP Kraków – Selekcja (ASG) Reviewed by Momizat on . SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 2 lipca. Podstawowymi wym SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 2 lipca. Podstawowymi wym Rating:
You Are Here: Home » Imprezy » SPAP Kraków – Selekcja (ASG)

SPAP Kraków – Selekcja (ASG)

SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 2 lipca.

Podstawowymi wymaganiami jest ukończenie osiemnastego roku życia, podstawowa wiedza dotycząca taktyki czarnej i akceptacja wszystkich członków grupy.

Wszelkie informacje dotyczące selekcji można uzyskać pod numerem gg 7191340 oraz pod adresem e-mail spap-krakow@o2.pl . Oczywiście nie należy w żaden sposób SPAP Kraków mylić ze SPAT- Samodzielnym Pododdziałem Antyterrorystycznym Policji Kraków. Jest to tylko drużyna ASG rekonstruująca jednostki specjalne. Naszym zdaniem każdy kto interesuje się chociaż trochę Policją i oddziałami specjalnymi powinien spróbować swoich sił na selekcji. Oko naszego obiektywu również będzie na tej selekcji. Jeżeli ktoś nie jest do końca pewien jak to wygląda to zapraszam do galerii zdjęć.[nggallery id=135]

 

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829
    witamina c lewoskrętna ma właściwości lecznicze a prawoskrętna nie działa lub jest wręcz szkodliwa podają niektóre źródła tego

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry