Kraków: Nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo ? Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_25123" align="alignleft" width="300" caption="Fot. Artur Barbarowski"][/caption] Krakowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w [caption id="attachment_25123" align="alignleft" width="300" caption="Fot. Artur Barbarowski"][/caption] Krakowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w Rating:
You Are Here: Home » Wiadomości z regionu » Kraków: Nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo ?

Kraków: Nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo ?

Fot. Artur Barbarowski

Krakowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginął 18 letni uczeń krakowskiego liceum. Młody mężczyzna zginął pod kołami pociągu.

– Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 10 rano – relacjonuje kom. Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji. – Maszynista wezwał pomoc do potrąconego mężczyzny. Przybyły na miejsce wypadku lekarz niestety stwierdził zgon – dodała policjantka.

 
Jak ustalił będący na miejscu wypadku reporter Info Kraków 24 śmierć licealisty to była niestety udana próba samobójcza.

– Ten człowiek świadomie wszedł na torowisko i po prostu czekał na nadjeżdżający pociąg – powiedział na miejscu jeden ze świadków.

Młody mężczyzna zmarł na skutek rozległych obrażeń. W zderzeniu z kilkuset tonowym składem nie miał najmniejszych szans. Do wypadku doszło w rejonie ul. Reduta (Batowice). W tym miejscu pociąg nie jedzie z dużą prędkością. Express „Lajkonik” dopiero co wyjechał ze stacji Kraków Główny do Warszawy. Pomimo nieznacznej prędkości maszynista nie miał szans na zahamowanie składu. Przerwa w kursowaniu pociągów na tym odcinku trwała około półtorej godziny. Maszynista składu był trzeźwy.
Nie wiadomo co pchnęło licealistę do tak desperackiego czynu. Przyczyn może być wiele. Okoliczności śmierci badają policjanci z II Komisariatu Policji w Krakowie.

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829

Komentarz (12)

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry