Oświęcim. 36–latek podejrzewany o zranienie nożem dwóch osób został zatrzymany Reviewed by Momizat on . Wczoraj tuż po godzinie 20.00 został zatrzymany 36–latek podejrzewany o uszkodzenie ciała dwojga mieszkańców Oświęcimia. W działaniach uczestniczyli policyjni a Wczoraj tuż po godzinie 20.00 został zatrzymany 36–latek podejrzewany o uszkodzenie ciała dwojga mieszkańców Oświęcimia. W działaniach uczestniczyli policyjni a Rating: 0
You Are Here: Home » Na Sygnale » Oświęcim. 36–latek podejrzewany o zranienie nożem dwóch osób został zatrzymany

Oświęcim. 36–latek podejrzewany o zranienie nożem dwóch osób został zatrzymany

Wczoraj tuż po godzinie 20.00 został zatrzymany 36–latek podejrzewany o uszkodzenie ciała dwojga mieszkańców Oświęcimia. W działaniach uczestniczyli policyjni antyterroryści z grupy SPAP Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy sforsowali zabarykadowane drzwi do mieszkania sprawcy.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych, kiedy oświęcimscy policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z bloków Osiedla Chemików w Oświęcimiu 36-letni mężczyzna, będąc na klatce schodowej, zranił nożem sąsiada oraz sąsiadkę, a następnie uciekł. Pokrzywdzeni trafili do szpitala, gdzie stwierdzono u nich rany cięte, nie zagrażające życiu.

Policjanci  natychmiast podjęli intensywne działania, aby doprowadzić do szybkiego zatrzymania sprawcy.  Jedna grupa funkcjonariuszy prowadziła poszukiwania na terenie miasta, sprawdzając wszystkie miejsca w których mężczyzna mógł szukać schronienia, natomiast druga grupa prowadziła obserwację  jego mieszkania. W trakcie prowadzonych czynności oświęcimscy kryminalni dostrzegli, że mężczyzna najprawdopodobniej zabarykadował się w swoim mieszkaniu. W związku z tym podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Niezwłocznie, po przybyciu policyjnych antyterrorystów z krakowskiej grupy SPAP, drzwi mieszkania zostały sforsowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu, natomiast 36–latek zatrzymany.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na chwilę obecną motywy jego zachowania nie są znane.

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry