Niepołomiccy policjanci zatrzymali włamywaczy Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_69875" align="alignleft" width="635"] ( ilustracja )Foto. Policja Małopolska[/caption] Rozbili szybę, weszli do środka i ukradli papiero [caption id="attachment_69875" align="alignleft" width="635"] ( ilustracja )Foto. Policja Małopolska[/caption] Rozbili szybę, weszli do środka i ukradli papiero Rating: 0
You Are Here: Home » Na Sygnale » Niepołomiccy policjanci zatrzymali włamywaczy

Niepołomiccy policjanci zatrzymali włamywaczy

( ilustracja )Foto. Policja Małopolska

Rozbili szybę, weszli do środka i ukradli papierosy oraz pieniądze. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Do sklepu ogólnospożywczego w miejscowości Zakrzowiec weszło dwóch mężczyzn.

Sprawcy rozbili szybę, odgięli pręty kraty okiennej a następnie przedostali się do wnętrza budynku sklepu spożywczo – przemysłowego, skąd ukradli papierosy o łącznej wartości 2 tyś. zł oraz pieniądze w kwocie 500 zł. Policjanci natychmiast podjęli intensywne czynności operacyjne zmierzające do ustalenia sprawców.

W wyniku przeprowadzonych czynności w dniu 29 grudnia br. funkcjonariusze dokonali zatrzymania 2 mężczyzn mających związek z włamaniem. Okazało się, że jednym ze sprawców jest osoba nieletnia w stosunku, do której prowadzone jest odrębne postępowanie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie włamywaczom zarzutów kradzieży z włamaniem.

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829
  1. karty biblioteczne plastikowe
  2. karty plastikowe producent kraków nasza firma produkuje magnetyczne kalendarze z

    mar-pol.krakow.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry