Rozbił szybę w tramwaju ponieważ się….rozzłościł Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_75026" align="alignleft" width="635"] Foto. MPK[/caption] Policjanci z V Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali 63-letniego mężczyzn [caption id="attachment_75026" align="alignleft" width="635"] Foto. MPK[/caption] Policjanci z V Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali 63-letniego mężczyzn Rating: 0
You Are Here: Home » Na Sygnale » Rozbił szybę w tramwaju ponieważ się….rozzłościł

Rozbił szybę w tramwaju ponieważ się….rozzłościł

Foto. MPK

Policjanci z V Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który laską inwalidzką rozbił szybę w drzwiach tramwajowych. Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę kilka minut po północy dyżurny z V Komisariatu Policji w Krakowie otrzymał zgłoszenie, że na jednym z przystanków tramwajowych doszło do uszkodzenia pojazdu komunikacji miejskiej. Policjanci na miejscu zastali motorniczego oraz 63-letniego sprawcę. Funkcjonariusze ustalili, że podczas wysiadania z pojazdu uderzał on laską inwalidzką w drzwi pojazdu komunikacji miejskiej, w wyniku czego rozbił szybę (straty wyceniono na 600 zł). Zatrzymany mężczyzna stwierdził, że rozbił szybę ponieważ się…rozzłościł. 63-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia – za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Już wcześniej był wielokrotnie zatrzymywany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry