SPAP Kraków – Selekcja (ASG) Reviewed by Momizat on . SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 1-go kwietnia. Podstawowy SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 1-go kwietnia. Podstawowy Rating:
Jesteś tutaj:Strona główna » Kultura - Imprezy » Imprezy » SPAP Kraków – Selekcja (ASG)

SPAP Kraków – Selekcja (ASG)

SPAP Kraków – Selekcja (ASG)

SPAP Kraków oddział o którym umieszczaliśmy w serwisie kilka artykułów ogłosił selekcję. Nabór nowych członków do drużyny odbędzie się 1-go kwietnia.

Podstawowymi wymaganiami jest ukończenie osiemnastego roku życia, podstawowa wiedza dotycząca taktyki czarnej i akceptacja wszystkich członków grupy.

Wszelkie informacje dotyczące selekcji można uzyskać pod numerem gg 7191340 oraz pod adresem e-mail spap-krakow@o2.pl . Oczywiście nie należy w żaden sposób SPAP Kraków mylić ze SPAT- Samodzielnym Pododdziałem Antyterrorystycznym Policji Kraków. Jest to tylko drużyna ASG rekonstruująca jednostki specjalne. Naszym zdaniem każdy kto interesuje się chociaż trochę Policją i oddziałami specjalnymi powinien spróbować swoich sił na selekcji. Jeżeli ktoś nie jest do końca pewien jak to wygląda to zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i filmu.

[nggallery id=420]

O autorze

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Ilość wpisów : 4235
Do góry