Tragiczny wypadek w Krakowie;kierowca miał 4,48 promila ( zdjęcia ) Reviewed by Momizat on . [caption id="attachment_13039" align="alignleft" width="300" caption="Auto uderzyło w słup tramwajowy. Fot. Janusz Z"][/caption] Do tragicznego wypadku doszło t [caption id="attachment_13039" align="alignleft" width="300" caption="Auto uderzyło w słup tramwajowy. Fot. Janusz Z"][/caption] Do tragicznego wypadku doszło t Rating:
Jesteś tutaj:Strona główna » Wiadomości z regionu » Tragiczny wypadek w Krakowie;kierowca miał 4,48 promila ( zdjęcia )

Tragiczny wypadek w Krakowie;kierowca miał 4,48 promila ( zdjęcia )

Tragiczny wypadek w Krakowie;kierowca miał 4,48 promila ( zdjęcia )

Auto uderzyło w słup tramwajowy. Fot. Janusz Z

Do tragicznego wypadku doszło tuż po godz. 14 na ul. Srebrnych Orłów, w rejonie ronda Piastowskiego w Krakowie. Auto uderzyło w słup tramwajowy, śmierć poniósł 32-letni mężczyzna. Drugi jest ciężko ranny. Kierowca trzeźwieje.

W volkswagenie golfie podróżowało trzech mężczyzn. Kierujący golfem na rondzie chciał uciec przed zderzeniem z tramwajem i wpadł wprost na słup trakcji tramwajowej. Jeden z pasażerów po akcji reanimacyjnej zmarł. Drugi pasażer, siedzący z tyłu, walczy o życie.

41 – letni kierowca volkswagena miał 4,48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ma złamane żebra i nos  – dowiedział się na miejscu wypadku reporter Info Kraków 24.

[nggallery id=144]

 

O autorze

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Ilość wpisów : 4263
Do góry