Biegowe szaleństwo zakończone [dużo zdjęć – 2 galerie] Reviewed by Momizat on . Kolejny już 13. Bieg Sylwestrowy, zgromadził biegaczy z całej Polski i liczną publiczność. Ten bieg, to przede wszystkim wspaniała zabawa! Równie ważne jest prz Kolejny już 13. Bieg Sylwestrowy, zgromadził biegaczy z całej Polski i liczną publiczność. Ten bieg, to przede wszystkim wspaniała zabawa! Równie ważne jest prz Rating: 0
You Are Here: Home » Imprezy » Biegowe szaleństwo zakończone [dużo zdjęć – 2 galerie]

Biegowe szaleństwo zakończone [dużo zdjęć – 2 galerie]

Kolejny już 13. Bieg Sylwestrowy, zgromadził biegaczy z całej Polski i liczną publiczność. Ten bieg, to przede wszystkim wspaniała zabawa! Równie ważne jest przebranie, jak i  czas w jakim biegacze pokonują dystans. Nagrody przyznawane są w obu tych kategoriach. Na każdego uczestnika czekają nagrody, medal i gorący posiłek, ale przede wszystkim takie same huczne brawa od publiczności.

W  tym roku po raz pierwszy start i meta znajdowały się na Małym Rynku. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach bieg powróci znów na Rynek Główny, gdzie powinno być jego miejsce – tak ze względu na ilość uczestników i publiczności, jak i ze względu prestiż, jaki Bieg Sylwestrowy zdobył już nie tylko w naszym mieście, ale i wcałej Polsce.

Fotorelacja: Bogusław Świerzowski i Piotr Wojnarowski

***

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 420

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry