KONCERT Alicji Majewskiej promujący nową płytę ,,Wszystko może się stać” 18 marca w Krakowie, w Kinie Kijów Reviewed by Momizat on . Już 18 marca, w krakowskim kinie Kijów, Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, zagra swój koncert promujący najnowszą płytę  - „Wsz Już 18 marca, w krakowskim kinie Kijów, Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, zagra swój koncert promujący najnowszą płytę  - „Wsz Rating: 0
You Are Here: Home » Imprezy » KONCERT Alicji Majewskiej promujący nową płytę ,,Wszystko może się stać” 18 marca w Krakowie, w Kinie Kijów

KONCERT Alicji Majewskiej promujący nową płytę ,,Wszystko może się stać” 18 marca w Krakowie, w Kinie Kijów

Już 18 marca, w krakowskim kinie Kijów, Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, zagra swój koncert promujący najnowszą płytę  – „Wszystko może się stać”.

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu – piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego – zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

18.03.2017 (sobota) godz. 19.00
Sala Kina Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34

Bilety do nabycia u organizatora tel. 794 759 447

w kasie Kina Kijów nr tel. 12 433 00 33 wew. 15 lub 16 lub 17

Filmoteka Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, tel. 12 421-23-43

Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa:  www.kupbilecik.plwww.kijow.pl

Centy biletów: 90,- 85,- 70,-

Autor

Dziennikarz - Fotoreporter - INFO Kraków24 Małopolski Serwis Informacyjny

Liczba artykułów : 6829

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© Wszelkie prawa zastrzeżone INFO Krakow24

Przewiń do góry