w rytmie miasta…

Advertisement

WIELICCY POLICJANCI ZATRZYMALI 18 LATKA Z MARIHUANĄ

fot. KWP Kraków

Wczoraj [21 października br.] wieczorem wieliccy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Wieliczki, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli w miejscu zamieszkania zatrzymanego m.in. narkotyki w postaci marihuany, trzy rośliny konopi indyjskiej oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

 

źródło: KWP Kraków